Reklama
Reklama

Jest więcej szczegółów na temat drugiego zdarzenia z ulicy Bukowskiej. "Motocyklista ze zmasakrowaną nogą uciekał drogą rowerową"

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Po południu doszło w tym miejscu do dwóch zdarzeń drogowych.

Przypomnijmy. Pierwsze darzenie miało miejsce na ulicy Bukowskiej, na wysokości Toru Poznań. Tu w zdarzeniu dwóch aut poszkodowane zostały dwie osoby, w tym dziecko. Pisaliśmy o tym tutaj.

W niedalekiej odległości doszło do kolejnego zdarzenia, na wysokości osiedla Bajkowego. Od początku zarówno policjanci, jak i strażacy informowali nas, że to zdarzenie z udziałem motocyklisty.

W sprawie odezwał się do nas Czytelnik. "Motocyklista nie miał przy sobie dokumentów, był agresywny, miał lewą nogę zmasakrowaną. Wsiadł na motor i uciekł z miejsca wypadku. Policja przyjechała po 30 minutach. Uciekał drogą rowerową na motorze, nie zważając na rowerzystów" - pisze.

Policjanci potwierdzają, że trwają poszukiwania motocyklisty. "Doszło w tym miejscu do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Na miejscu pierwsi interweniowali strażacy. Jeden z uczestników, motocyklista oddalił się z tego miejsca, zanim przyjechali policjanci. Wiadomo, że poruszał się motocyklem z niemieckimi numerami rejestracyjnymi. Działania w tej sprawie wciąż trwają" - mówi nam mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
12℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
14.84 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro