Reklama
Reklama

Duże utrudnienia na Bukowskiej. Doszło do dwóch wypadków

fot. Wioletta Łechtańska-Błaszczak / WTK
fot. Wioletta Łechtańska-Błaszczak / WTK

W jednym z nich brał udział motocyklista.

O sytuacji informują nas Czytelnicy. "Wypadek, Bukowska na wysokości Toru Poznań" - pisze jeden z nich. Kolejna osoba dodaje, że na tej samej ulicy, ale kilkaset metrów dalej miało miejsce kolejne zdarzenie.

Jak przekazuje nam oficer dyżurny wielkopolskich strażaków. Wezwanie dotyczy zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty.

Policjanci również potwierdzają, że interweniują na ulicy Bukowskiej. "Pierwsze zdarzenie miało miejsce na wysokości Toru Poznań. Tam zderzyły się dwa samochody. Wstępnie mamy informację o jednej osobie poszkodowanej. Ale jeszcze nie wiadomo, czy będzie wymagała hospitalizacji" - mówi nam mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji. "Do drugiego zdarzenia doszło również na tej samej ulicy - na wysokości osiedla Bajkowego. Wstępnie wiemy, że brał w nim udział motocyklista. Szczegółów jeszcze nie znamy" - mówi.

  • Aktualizacja
    niedziela, 4.06.2023 r., godz. 15.29
    Aktualizacja
    niedziela, 4.06.2023 r., godz. 15.29
    Jak przekazał mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji, według wstępnych ustaleń dotyczących pierwszego zdarzenia, na stojący przed sygnalizacją świetlną pojazd marki Alfa Romeo wjechał kierowca Peugeota. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby, w tym dziecko. Droga w kierunku centrum wciąż jest zablokowana.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

To nie koniec niebezpiecznej pogody! Są nowe informacje
23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
15.32 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro