Reklama
Reklama

Ujawniono, kto wystąpi w ramach darmowych koncertów Na Falach nad poznańskimi jeziorami

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Orna Wachman / Pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Orna Wachman / Pixabay.com

Cykl rusza już w czerwcu.

Jak informowaliśmy na epoznan.pl już wcześniej, pierwszą gwiazdą cyklu koncertów jest Dawid Kwiatkowski, ale teraz już wiadomo, kto jeszcze pojawi się na scenach rozstawionych nad jeziorami Maltańskim i Strzeszyńskim. Pierwszy koncert zaplanowano na 30 czerwca, wówczas na scenie na Malcie (pomiędzy stokiem Malta Ski i trybunami) pojawią się Kwadrofonik z Melą Koteluk oraz Dagadana. Dzień później tę samą scenę opanują Zalia i duet Matylda / Łukasiewicz.

Pozostałe koncerty odbędą się nad Jeziorem Strzeszyńskim. 14 lipca wystąpi tam Dawid Kwiatkowski. 18 sierpnia zagra natomiast Kamil Bednarek. Dzień później scenę opanują Fokus i Rahim z Paktofoniki. - Projekt, z którym wystąpimy #NaFalach jest wyjątkowy pod każdym względem - mówi Sebastian Salbert. - Razem z nami na scenie pojawi się orkiestra, która przygotowała specjalne aranże naszych największych utworów - dodaje Rahim.

Finał cyklu zaplanowano na 25 sierpnia. Wówczas scenę przejmą Fisz Emade Tworzywo. - Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godzinie 20.00, a wstęp na nie jest bezpłatny - podaje miasto.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
13℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
11.65 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro