Reklama
Reklama

Król wrotek znany z telewizyjnego show wyszedł na najpopularniejszą ulicę Poznania i rozdawał prezenty

fot. Król wrotek
fot. Król wrotek

Miłośnik jazdy na wrotkach w czwartek od godziny 14:00 chodził po ulicy Półwiejskiej.

O "Królu wrotek" z Poznania zrobiło się głośno już gdy wystąpił w programie "Mam talent" oraz "Dzień dobry TVN". Był też gościem prezentera radiowego Jankesa. Opowiadał o swojej pasji związanej z profesjonalnym jeżdżeniem na wrotkach. Chętnie udziela lekcji innym. Na co dzień pracuje w sklepie z wrotkami na poznańskiej Wildzie, gdzie jest znany z dobrego humoru i profesjonalnego podejścia do klientów. Często w social mediach nagrywa zabawne rolki z udziałem wrotek i swoich klientów. Jego filmy cieszą się dużą popularnością.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Tym razem "Król Wrotek" wyszedł na ul. Półwiejską rozdać przechodniom kasę, gadżety i profesjonalne wrotki. Wywołał uśmiech nie tylko u dzieci, mimo że akcja miała dotyczyć głównie najmłodszych z okazji Dnia Dziecka, uszczęśliwił również starszych mieszkańców Poznania.

Lubię to, co robię. Kocham moją pracę i wrotki. Staram się zarażać innych miłością do jazdy na wrotkach - podsumował Adam, nazywany "Królem wrotek".
Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
4℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
35.23 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro