Reklama

Dziennikarskie Koziołki dla Telewizji WTK! "Nie będziemy schodzić z obranej drogi"

fot. UAM Poznań
fot. UAM Poznań

Telewizja WTK otrzymała wyróżnienie w kategorii Redakcja.

"Nagroda to efekt pracy ogromnego zespołu ludzi - dziennikarzy, operatorów, montażystów, realizatorów, dźwiękowców, emisyjnych, grafików, producentów i wielu innych osób. Słowem - zespołu ludzi zgranych i oddanych swojej pracy. Pracy, albo raczej misji, w którą wszyscy głęboko wierzymy, znając dziennikarskie standardy, które powinny przyświecać naszemu zawodowi. Nagroda niezwykle cieszy i motywuje do dalszej pracy. Jest też swoistym kontraktem z Państwem i widzami - że nie będziemy schodzić z obranej drogi, bo właśnie za naszą codzienną pracę zostaliśmy docenieni przez tak szacowne grono" - powiedział na Gali redaktor naczelny Telewizji WTK Dariusz Milejczak.

"Dziennikarskie Koziołki" To plebiscyt na najlepszych dziennikarzy Poznania oraz województwa wielkopolskiego. Organizatorem konkursu, w którym dziennikarze przyznają nagrody dziennikarzom, jest Wielkopolski Oddział Stowarzyszenia Dziennikarzy RP.

Według badania Krajowego Instytutu Mediów Telewizja WTK ma największą oglądalność spośród wszystkich stacji lokalnych w Polsce.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
7.71 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro