Reklama

Przenieś się we włoskie klimaty z Estellą

Jak przetrwać 32 lata na rynku gastronomii? Estella już to wie!

Jednym z papierków lakmusowych pomocnych w ocenie troskliwości, z jaką dba o nas obsługujący nas kelner, są podane nam do posiłku sztućce. Sięgając po nie widzimy od razu czy, zanim trafiły na stół, ktoś zadbał o to, by starannie je wypolerować. Staramy się, byście nie mieli co do tego wątpliwości, choć w tych dniach polerujemy nie tylko noże i widelce... Również nasz firmowy szyld; choć pokryty patyną minionych lat, powinien lśnić, zwłaszcza w nadchodzących dniach.

Jubileusz 32-lecia istnienia firmy trudno może zaliczyć do "okrągłych", nie sposób jednak o nim nie wspomnieć.

Dnia 1 czerwca roku 1991 w staromiejskiej kamienicy przy Garbarach 41 otwarła swoje podwoje restauracja pod szyldem Estella. Zaskoczenie było spore; dla nas tym, że lokal wypełnił się gwarem gości już od pierwszego dnia, dla gości tym, że w takim miejscu, w scenerii małych pomieszczeń spiętych korytarzem, skosztować można włoskiej kuchni w wydaniu, o którym nikt wtedy jeszcze w Poznaniu nie marzył. 32 lata później włoskiej restauracji już przy Garbarach nie ma.

Wyludniona kamienica jeszcze stoi, choć jej dalsze losy pozostają niepewne. Estelli już tam nie ma od lat ośmiu i wiemy teraz, że wyprowadzka stamtąd nastąpiła o wiele za późno; wszyscy obserwujemy ze smutkiem postępujący upadek tej części poznańskiej Starówki. Ulice, kiedyś słynące z handlu i rzemiosła, dotyka estetyczna martwica i komunikacyjna zapaść.

Estella wyniosła się z centrum miasta na jego obrzeża i, jak się okazało, nie była to zgubna dla nas decyzja. Nasi goście zaś chwalą sobie przestronność naszych lokali, dostępność bezpłatnych miejsc parkingowych i ich niepowtarzalny klimat.

Estella zaprasza do swoich lokali:
- na poznańskim Grunwaldzie (na terenie Centrum Kongresowego IOR przy Grunwaldzkiej / Węgorka),
- w Suchym Lesie (przy hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu),
- w Baranowie przy ul. Szamotulskiej 24A.

To trzy miejsca na planie miasta Poznania i jego okolic, które warto dodać do ulubionych, jeśli włoska kuchnia jest Waszą ulubioną!

Niezależnie od kulinarnych preferencji naszych gości chcemy im przypomnieć o tym, że Estella to nie tylko południowe smaki; od ponad trzech dekad słynie ona również ze swoich usług cateringowych, świadczonych na prywatne zamówienia, jak też i na zlecenia firm i instytucji. Nie wszyscy wiedzą o tym, że skala cateringowych przedsięwzięć, których możemy się podjąć, jest prawie nieograniczona.

Na Wasze życzenie zjawimy się w Waszej firmie na terenie całej Polski, gdy zaprosicie tysiące swoich kontrahentów i klientów, jak również w przydomowym ogrodzie, jeśli zaprosicie sąsiadów na wiosennego grilla z beczką piwa. Od 32 lat niezmiennie do Waszych usług.

Estella. Włoskie smaki blisko Ciebie!
Zarezerwuj stolik w jednym z naszych lokali
Poznań tel. 661 966 805
Baranowo tel. 661 966 813
Suchy Las tel. 693 749 333

Sprawdź ofertę cateringu bez obsługi z dowozem pod wskazany adres na www.sklep.estella.pl

Lub skontaktuj się managerem cateringu tel. 661 966 804 / [email protected]

www.estella.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
9.07 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro