Reklama
Reklama

Pijana para szła z wózkiem dziecięcym. "Nietypowy finał policyjnej interwencji"

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne

Według zgłoszenia wszystko wskazywało na to, że para pod wpływem alkoholu sprawuje opiekę nad leżącym w wózku dzieckiem.

Policjanci, którzy pojechali we wskazane miejsce rzeczywiście potwierdzili, że chodnikiem, chwiejnym krokiem idzie kobieta z mężczyzną i prowadzą wózek. Jak przekazują finał interwencji nietypowy. "Kiedy policjanci podjechali, by wylegitymować te osoby, okazało się, że kobieta szła i piła piwo, za co została ukarana mandatem. Towarzyszący jej mężczyzna także był pijany. Badanie trzeźwości wykazało, że miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Na szczęście w wózku nie było dziecka, a dziesiątki puszek po różnych napojach" - relacjonuje" - st. asp. Karolina Smardz-Dymek, oficer prasowy policji w Chodzieży.

"Na tym interwencja się jednak nie zakończyła, bowiem kiedy policjanci sprawdzili 55-latka w policyjnych bazach danych, okazało się, że figuruje on jako osoba poszukiwana przez poznański sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany" -dodaje.

Mężczyzna najbliższe 360 dni spędzi za kratkami za przestępstwa, jakich się wcześniej dopuścił.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
13℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
12.26 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro