Reklama
Reklama

Rosengarten - kremacja zwierząt domowych

W 2021 roku w spokojnym Gortatowie, niedaleko Poznania, firma ROSENGARTEN otwarła swój pierwszy oddział w Polsce. Pozytywny odzew z regionu zaowocował otwarciem biura obsługi, które na początku marca 2023 roku rozpoczęło działalność również w Bydgoszczy.

Praca edukacyjna - niestrudzenie i przez cały czas; to motto firmy ROSENGARTEN kremacja zwierząt domowych. Opierając się na empatii, odpowiedzialności i miłości do zwierząt, zarządzana przez właściciela firma rodzinna zajmuje się pogrążonymi w żałobie opiekunami zwierząt, którzy chcą godnie pożegnać swoich zmarłych towarzyszy. ROSENGARTEN pomaga ludziom w tych trudnych chwilach od 2002 roku i na przestrzeni lat firma stała się wzorem do naśladowania w tej szczególnej branży.

ROSENGARTEN - Godne pożegnanie z ukochanym zwierzęciem

Życie z ukochanym zwierzęciem obfituje w wiele pozytywnych doświadczeń i uczuć. Aby zachować te emocjonalne chwile na zawsze, ważne jest, aby pożegnać się w odpowiedni sposób. Istnieją różne opcje, które właściciele zwierząt domowych mogą wybrać. Jeśli chciałbyś, aby Twój zwierzęcy przyjaciel został skremowany w krematorium dla zwierząt ROSENGARTEN, odpowiednio przeszkoleni pracownicy zadbają, by wszystkie procesy były ze sobą skoordynowane i realizowane w ramach jednego systemu.

Po kremacji indywidualnej osoba pogrążona w żałobie może zabrać prochy ukochanego zwierzęcia do domu i nosić je blisko serca, np. w postaci unikatowej biżuterii z odrobiną prochów. W przypadku kremacji wspólnej prochy są rozsypywane w jednym z pięknych ogrodów ROSENGARTEN. Certyfikowane zarządzanie jakością daje właścicielom zwierząt dodatkowe bezpieczeństwo we wszystkich procedurach. To bezpieczeństwo jest najważniejsze dla właścicieli zwierząt, gdy muszą pożegnać się ze swoimi pupilami. Godne i pełne miłości traktowanie zmarłego zwierzęcia jest w ROSENGARTEN zawsze gwarantowane. W ROSENGARTEN szczera empatia, holistyczna odpowiedzialność i niekwestionowana miłość do zwierząt leżą u podstaw wszystkiego, co robimy.

Kremacja zwierząt to coś więcej niż zwykła usługa, która przebiega według ustalonego schematu. Osoby zwracające się do ROSENGARTEN oczekują wyjątkowych przeżyć emocjonalnych. Dla wielu właścicieli zwierząt godne pożegnanie jest ostatnim wyrazem miłości, który na długo pozostaje w pamięci jako piękne wspomnienie. Z tego powodu zarówno procesy wewnętrzne, jak i obsługa klienta są całkowicie dostosowane do potrzeb właścicieli zwierząt. ROSENGARTEN zapewnia przejrzystość, jak również bezpieczeństwo w każdym momencie i w miarę możliwości odpowiada na indywidualne życzenia klientów. "Właściciele zwierząt mogą przyjść do nas smutni, ale powinni móc wrócić do domu z poczuciem bezpieczeństwa i ukojenia", jak twierdzi rodzina Nietfeld - założyciele usługi pogrzebowej dla zwierząt ROSENGARTEN.

"Toczący się kamień nie porasta mchem" - zgodnie z tym przysłowiem w ROSENGARTEN stale podejmowane są działania mające na celu dostosowanie i udoskonalenie swoich usług, aby nadal być wzorem do naśladowania. Zakład rozszerza swoją działalność na coraz to nowe rynki, śledząc bieżące trendy. Dużą rolę w strategii firmy odgrywa również rozbudowa sieci oddziałów, które powstają na prośbę właścicieli zwierząt w Polsce. Obecnie rozpoczęło działalność także biuro obsługi w Bydgoszczy, aby sukcesywnie oferować tę szczególną usługę większej liczbie właścicieli zwierząt.

Dlaczego właśnie w Bydgoszczy? Odpowiedzi są oczywiste - bliskość oddziału w Gortatowie i dobra infrastruktura Bydgoszczy gwarantują dobrą dostępność i rzetelną obsługę na miejscu. Komfort obsługi wzrasta, a właściciele zwierząt z miasta i okolic mogą ze spokojem zwrócić się do zespołu ROSENGARTEN w Bydgoszczy.

https://www.rosengarten.pl/
613 071 433
[email protected]

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
12℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
16.34 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro