Reklama

Ulicami Łazarza przeszła parada. Rozpoczęła dzielnicowe święto

fot. Przemysław Łukaszyk
fot. Przemysław Łukaszyk

Ruszyły 33. Dni Łazarza i Łazarskie Lato.

Redakcja epoznan.pl informowała w czwartkowe przedpołudnie o corocznej paradzie, która rozpoczęła się dziś o godzinie 17:00. Parada wyruszyła spod Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 33, następnie przeszła ulicami: Wyspiańskiego, Głogowską, Potockiej, Dmowskiego.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Po dotarciu na rynek Łazarski uroczyście otwarto 33. Dni Łazarza.

Jak co roku, ruszyło również "Łazarskie Lato". Strefa rekreacyjna na Rynku Łazarskim będzie czynna do 1 października 2023 r.W Dzień Dziecka zaplanowano tam animacje i konkursy dla najmłodszych w godzinach od 15:00 do 19:00. Strefa będzie działać w czerwcowe i wrześniowe weekendy, a w lipcu i sierpniu przez sześć dni w tygodniu (od wtorku do niedzieli). Odwiedzających czekają liczne wydarzenia kulturalne, edukacyjne i społeczne, integrujące mieszkańców dzielnicy i całego miasta. Realizatorem "Łazarskiego Lata" jest Fundacja Kreaktywator, cykl jest finansowany przez Miasto Poznań - Informuje Miasto Poznań.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Może być niebezpiecznie na drogach!
12℃
-2℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
84.53 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro