Reklama
Reklama

Lechici w kadrze

Jakub Wilk - pomocnik Lecha Poznań - został dziś powołany do reprezentacji Polski na mecze towarzyskie z RPA oraz Iranem. Wcześniej trener reprezentacji Polski powołał do kadry narodowej Bartosza Bosackiego, Roberta Lewandowskiego, Rafała Murawskiego i Sławomira Peszko.

Powołany dziś Jakub Wilk wraz z Dawidem Janczykiem z KSC Lokeren zastąpią Euzebiusza Smolarka i Ireneusza Jelenia którzy z powodów zdrowotnych nie zagrają w meczach towarzyskich.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Natomiast pomocnik Kolejorza, Semir Stilić został powołany do reprezentacji Bośni i Hercegowiny na mecz z Uzbekistanem. Jak zapewnia kierownik drużyny - Łukasz Mowlik na łamach lechpoznan.pl Wystosujemy oficjalne pismo do federacji, aby nie powoływali Semira do kadry. Na zgrupowaniu ma stawić się bowiem 29 maja, a my 30 gramy przecież jeszcze mecz z Cracovią, który w dodatku może decydować o Mistrzostwie Polski.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
4℃
0℃
Poziom opadów:
3.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
27.09 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro