Reklama
Reklama

Wyjątkowe wydarzenie dla miłośników psów. Carniloving już 3 czerwca w Poznaniu

Carniloving to cykl spotkań miłośników czworonogów, podczas którego można nawiązać wartościowe znajomości i dowiedzieć się więcej na temat psich aktywności, zabawy czy skutecznego komunikowania się z pupilem. Najbliższe spotkanie odbędzie się już 3 czerwca w poznańskim Parku Cytadela, gdzie na wszystkich futrzastych gości w godzinach od 11:00 do 16:00 będą czekały ciekawe konkursy, a także smakowite niespodzianki od marki Carnilove!

Wiedza to podstawa
Wszystkich opiekunów łączy jedna wspólna cecha: miłość do swojego pupila. Każdy kochający opiekun psa pragnie dla niego wszystkiego, co najlepsze. Chce poznawać różnego rodzaju aktywności, które może uprawiać ze swoim psem, a także posłuchać ekspertów z rozmaitych dziedzin związanych z opieką nad zwierzętami. Carniloving to idealna okazja, aby dowiedzieć się tego wszystkiego od najlepszych specjalistów w branży - instruktorów szkolenia, trenerów i behawiorystów, zoofizjoterapeutów, lekarzy weterynarii oraz aktywnych zawodników uprawiających dyscypliny kynologiczne.

Pupile na start
Carniloving to także spotkanie stworzone z myślą o aktywnych czworonogach. Na miejscu będzie można nie tylko dowiedzieć się nieco więcej o dyscyplinach, takich jak bikejoring, scooterjoring czy dogfrisbee, przejść z pupilem psi tor przeszkód, wziąć udział w ciekawych konkursach z nagrodami oraz wyborach Miss i Mistera, posłuchać o przygotowaniu psa na wyjazd wakacyjny, ale także poznać bliżej sąsiada z uroczym kundelkiem, którego na co dzień mijasz w parku.

Uatrakcyjnij psią codzienność
Zdarza się, że spacer odbywa się w szybkim tempie i ogranicza do dobrze znanych okolic. Wielu opiekunów zapomina o tym, jak ważny jest to czas dla zwierzęcia, które oczekuje uwagi, wspólnej zabawy i tworzenia relacji. Na naszym spotkaniu dowiesz się, w jaki sposób możesz wzbogacić codzienność pupila, poprawić komunikację i zadbać tym samym o jego dobre samopoczucie.

Carniloving to impreza, która wróciła już na stałe po przerwie spowodowanej pandemią - pierwsze wydarzenia miały miejsce w zeszłym roku: we Wrocławiu oraz w Sopocie i cieszyły się dużym zainteresowaniem. Teraz pora na Poznań! Zabierz swojego pupila i dołącz do nas 3 czerwca na polance w okolicy rzeźby "Don Kichot" w Parku Cytadela.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Strona główna wydarzenia: https://carniloving.carnilove.com.pl/
Strona wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/665809141998527/

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
6.90 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro