Reklama
Reklama

Serwis Jeep w Poznaniu. Spełnij swoje amerykańskie marzenie z Voyager Group

Jeep. Ten samochód to legenda. Symbol amerykańskiej wolności i niezależności. Uwielbiany przez wielu i doceniany za swoje nieprzeciętne walory terenowe. Mocne silniki, wysokie zawieszenie i napęd 4x4 to cechy, które są nierozerwalnie związane z marką.

Jeep. Ten samochód to legenda. Symbol amerykańskiej wolności i niezależności. Uwielbiany przez wielu i doceniany za swoje nieprzeciętne walory terenowe. Mocne silniki, wysokie zawieszenie i napęd 4x4 to cechy, które są nierozerwalnie związane z marką.

Historia Jeepa w Polsce jest silnie związana z Voyager Group, jednym z pierwszych dealerów i serwisów marek Jeep, Chrysler i Dodge. W Voyager Group o amerykańskiej motoryzacji wiedzą najwięcej. Już blisko 30 lat z pasją serwisują amerykańskie samochody. A dziedzictwo Jeepa zobowiązuje!

"Pracujemy z Jeepem wiele lat. Nic nas w tej marce nie zaskoczy - mówi z przekonaniem Piotr Fojud, Kierownik Biura Obsługi Jeep, Chrysler, Dodge, serwisu Voyager Group - Nasz zespół to prawdziwi pasjonaci amerykańskich marek. Doświadczeni i fachowi. Może zabrzmi to trochę nieskromnie - mówi- mamy ogromną wiedzę na temat wszystkich modeli Jeep, również, a może szczególnie tych starszych, dwudziesto- i trzydziestoletnich modeli samochodów-legend".

Na przestrzeni lat Jeep zmieniał się. Od lekkiego, zwinnego, nieco surowego, świetnie przystosowanego do jazdy w terenie, wojskowego samochodu armii amerykańskiej, do modeli o niepowtarzalnej stylistyce, innowacyjnej technologii, zaawansowanych funkcjach bezpieczeństwa, a przy tym doskonałej dynamice jazdy i legendarnych możliwościach napędu 4x4. Niezmienna pozostaje dbałość o serwisowanie samochodów. Legendarne Jeepy wymagają szczególnej uważności i dbałości, jeśli chcemy zapewnić im długowieczność. Miłośnicy Jeepów wiedzą, że w Voyager Group spotkają fachowców, tak samo jak oni zakochanych i oddanych marce, a przy tym niezwykle doświadczonych.

Serwis Voyager Group specjalizuje się w naprawach Jeepa. Jego siłą są nie tylko znakomici fachowcy - wykwalifikowani mechanicy i elektromechanicy, ale również bogate zaplecze sprzętowe i profesjonalny sprzęt diagnostyczny, w tym specjalistyczne komputery diagnostyczne dla starszych modeli samochodów Jeep, a także Chrysler i Dodge.
"Pracujemy na oryginalnych częściach Mopar, dedykowanych modelom Jeep, Chrysler i Dodge - mówi Piotr Fojud. - Tym samym dajemy naszym Klientom pełną gwarancję na wykonaną usługę. To ważne. Szczególnie, że zarówno nam, a jak i naszym Klientom zależy na długowieczności ich samochodów. Nasi Klienci są wierni swoim autom. Są do nich bardzo przywiązani - mówi. - A nam zależy na tym, aby ich nie zawieść".

Wśród Klientów serwisu Jeepa są również miłośnicy rajdów terenowych i wyjazdów typowo off-roadowych. Podczas wymagających tras samochody wymagają odpowiedniego przygotowania i doposażenia w profesjonalne akcesoria: wyciągarki, haki, orurowania czy oświetlenie halogenowe. Tego typu modyfikacjami samochodów terenowych zajmują się od lat fachowcy z Voyager Group na św. Michała. Zresztą sami mają ogromne doświadczenie w organizacji rajdów, ale również uczestniczyli niejednokrotnie w wyprawach off-roadowych w Polsce i poza nią. Jeepa mają we krwi!

W czym tkwi sukces? Jeepy trzeba kochać i ... dobrze poznać. Jeepowcy ze Świętego Michała z pasją uczyli się tych jedynych w swoim rodzaju samochodów. A pasja prowadzi do perfekcji! Jeśli więc macie Jeepa, Chryslera czy Dodge'a, pamiętajcie o poznańskim, najbardziej doświadczonym i cenionym przez Klientów, serwisie tych marek przy ul. Świętego Michała 20.

Zapraszamy do Voyager Group, Autoryzowanego Serwisu Jeep, Chrysler i Dodge w Poznaniu, ul. św. Michała 20, tel. 61 628 67 00, www.voyagergroup.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW odwołał ostrzeżenie dla kilkunastu powiatów!
-1℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
61.53 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro