Reklama
Reklama

Napadli na kierowcę. Najpierw celowo hamowali, żeby doprowadzić do wypadku potem skopali samochód i powybijali szyby

ZDJECIE ILUSTRACYJNE. | fot. Stux/pixabay.com
ZDJECIE ILUSTRACYJNE. | fot. Stux/pixabay.com

Do zdarzenia doszło we wtorek na DK 92, niedaleko Swarzędza.

Pan Jakub padł ofiarą brutalnego ataku dwóch innych uczestników ruchu- podaje infokostrzyn.pl i opisuje dantejskie sceny, jakie rozegrały się zaraz po tym, gdy pan Jakub wyjechał spod KFC w Swarzędzu.

Gdy już wyjeżdżaliśmy pierwszeństwo próbowała wymusić kobieta. Zaczęła do mnie wykrzykiwać i grozić. Kilka minut później na drodze krajowej nr 92 kierowca Peugeot Partner wyprzedzał nas prawym pasem, łamiąc przepisy. Kilkukrotnie gwałtownie hamował, co miało na celu spowodowanie przez nas wypadku drogowego - opisywał na łamach infokostrzyn.pl Jakub, który padł ofiarą innego uczestnika ruchu.

Bandyci mieli zatrzymać się już w Kostrzynie przed jednym ze skrzyżowań i zatrzymać ruch. Jeden z bandytów wtedy miał podejść do pana Jakuba i skopać jego samochód, następnie nogą uszkodzić boczne lusterka i wybić boczną szybę - Odłamki szyb poleciały na mnie i na moją mamę, z którą podróżowałem - relacjonował dla kostrzyńskiego portalu Jakub.

Sprawa została zgłoszona kostrzyńskiej policji. Funkcjonariusze prowadzą postępowanie w celu zatrzymania sprawców.

Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z komisariatem policji w Kostrzynie przy ul. Półwiejskiej 1 lub o kontakt telefoniczny 47 77 132 10.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

7℃
0℃
Poziom opadów:
3.3 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
13.97 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro