Reklama

Od piątku kilkutygodniowe remontowe zmiany na Żegrzu. Ulica stanie się jednokierunkowa, będzie objazd

fot. ZDM Poznań
fot. ZDM Poznań

Chodzi o odcinek Inflanckiej.

Jak informowaliśmy już na epoznan.pl, rozpoczął się remont odcinka ulicy Inflanckiej pomiędzy Pawią i Piłsudskiego. Obecnie jednak kierowcy nie odczuwają większych utrudnień. Sytuacja zmieni się w piątek, 26 maja. Tego dnia ruszy frezowanie północnej jezdni. - W pierwszym etapie prac (od 26 maja do 12 czerwca) na powyższym odcinku ul. Inflanckiej obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy od ul. Pawiej w kierunku ul. Piłsudskiego po jezdni południowej. Prędkość maksymalna pojazdów w rejonie robót zostanie ograniczona do 30 km/h. Utrzymane zostaną wyjazdy z ulic osiedlowych w ul. Inflancką w stronę ul. Piłsudskiego - zaznacza Miejski Inżynier Ruchu.

Drugi etap zaplanowano pomiędzy 13 a 30 czerwca. Wówczas ruch jednokierunkowy zostanie przeniesiony na jezdnię północną. - Pozostałe zmiany zostaną utrzymane. Objazd na czas remontu został wytyczony ulicami: Inflancką, Bobrzańską i Żegrze.

Ze zmianami muszą się też liczyć pasażerowie autobusu linii nr 152. Zmieni trasę. Oto ona:

Linia nr 152
RONDO RATAJE - Jana Pawła II - Zamenhofa - Piłsudskiego - Inflancka - Bobrzańska - Kurlandzka - Szwajcarska - ... - DARZYBÓR

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
12℃
Poziom opadów:
6 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
13.44 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro