Reklama
Reklama

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Justyną Bednarek!

Spotkanie poprowadzi Martyna Chuderska

Kiedy? 30 maja / wtorek, g. 17.30
Gdzie? CK ZAMEK / Sala Wielka
wiek: bez ograniczeń
czas trwania: 90 minut

http://bilety24.pl/kup-bilet-na-537-spotkanie-autorskie-z...

Czy rodzice mogą być niegrzeczni i co się wtedy wydarza? Czy zawsze trzeba trzymać się zasad i kto je ustala? Czy są sytuacje, w których mama jest panią Justyną lub panią Martyną?

I co by było gdyby nasze babcie potrafiły czarować? A może właściwie... potrafią? I czy jest coś, co chcemy zaczarować?

Justyna Bednarek, uwielbiana przez dzieci i dorosłych autorka m.in. "Babcochy" oraz "Naszej niegrzecznej mamy" opowie nam o tym, jak sama została pisarką i jak powstają jej książki. A także o tym, skąd czerpie inspirację do wymyślania wszystkich tych niewiarygodnych przygód. Może nawet zdradzi nam, o kim myśli, gdy tworzy swoje wyjątkowe, pełne siły i miłości bohaterki oraz jak to się stało, że zamiast zrobić tatuaż, znalazła ilustratorkę Naszej niegrzecznej mamy... Porozmawiamy z nią o wybrykach dzieci i dorosłych i posłuchamy też fragmentów jej książek. Ale zaraz zaraz... czy już domyślacie się, że to wcale nie będzie takie zupełnie grzeczne spotkanie? Może nawet będzie... całkiem niegrzeczne?

W końcu jak mówi bohaterka "Naszej niegrzecznej mamy":

"Jeszcze bym trochę narozrabiała, ale skończyły mi się pomysły!"

To wyjątkowa okazja, by poznać jedną z najbardziej lubianych pisarek dla dzieci, a może nawet zapytać ją, o co tylko się chce!

Spotkanie poprowadzi Martyna Chuderska, dziennikarka Polskiego Radia Dzieciom, właścicielka aksamitnego głosu, która zaraża entuzjazmem i bardzo sobie ceni dziecięcą spontaniczność.

biennaledladziecka.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
17.41 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro