Reklama

Nocna policyjna obława po ataku nożownika w Poznaniu

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Do zdarzenia doszło w niedzielę po 22.00 w rejonie skrzyżowania Gdyńskiej i Bałtyckiej.

W tej sprawie napisało do nas wielu Czytelników epoznan.pl. - Atak nożownika w okolicach ulicy Bałtyckiej - napisał jeden. - Po dzielnicy Główna biega osobnik z kosą, jednego mężczyznę ranił. Teraz szuka go policja. Myślę że warto to opublikować dla bezpieczeństwa innych, bo mnie też gonił - dodał około 23.00 Marcin. - Trwa obława policji w rejonie ul. Suchej. Przed Żabką przy ul. Gdyńskiej doszło do ataku nożownika - poinformował nas kolejny.

Po 23.00 przyszły kolejne wiadomości. - Od 30 minut na ulicy Suchej w okolicach Głównej jest 7 radiowozów na sygnałach i policjanci z latarkami przeczesują teren, podobno szukają nożownika. Czy mają państwo informację czy to prawda, a jeśli tak to czy go znaleźli - czytamy w następnej wiadomości.

Z relacji Czytelnika epoznan.pl wynika, że raniony nożem mężczyzna uciekł na stację benzynową. - Agresywny mężczyzna bez koszulki zaczepiał ludzi (w tym mnie), jedna osoba mu zaczęła odpowiadać i została zaatakowana nożem. Poszkodowany uciekł na stację BP, było tam potem mnóstwo krwi. Atakujący chodził potem po okolicy i dalej zaczepiał ludzi. Policja go szukała.

Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji potwierdza, że funkcjonariusze interweniowali na miejscu. - Jeden z mężczyzn został tam skaleczony w policzek. W chwili interwencji był pod wpływem alkoholu i nie chciał z nami współpracować. Na miejsce wezwano do niego karetkę, założono mu trzy szwy - wyjaśnia. - Policjanci rzeczywiście szukali w tym rejonie napastnika, ale nikogo nie znaleziono - dodaje. Policjanci zajmują się tą sprawą.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
29.20 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro