Reklama
Reklama

Aquanet: nie będzie wody!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Michal Jarmoluk / pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Michal Jarmoluk / pixabay.com

Utrudnienia w dostawach wody spowodowane będą zapowiedzianymi przez Aquanet pracami.

W poniedziałek 22 maja wody w kranach w godzinach od 8:00 do 13:00 nie będą mieli mieszkańcy ul Poznańskiej od ul. Kopernika do ul. Nowej, ul. Strażackiej, Magazynowej, Ogrodowej, Wąskiej i Topolowej w Puszczykowie. W tych samych godzinach wody w kranach nie będą mieli mieszkańcy Zalasewa - ul. Ukośna: dz nr 32 (boisko), posesja nr: 3, 5. Natomiast w godzinach od 9:00 do 12:00 z podobnymi problemami borykać się będą mieszkańcy Lubonia - ul. Okrzei od ul. Pułaskiego do ul. Kościelnej.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

We wtorek 23 maja woda w kranach nie popłynie w Złotnikach zachodnia strona od torów kolejowych, (ul. Słoneczna). Tu problemy występować mają w godzinach od 11:00 do 16:00.

Natomiast w środę wody nie będzie na ul. Stary Rynek - numery od 71 do 84 i Franciszkańskiej od ul. Góra Przemysła do Stary Rynek w Poznaniu. Sytuacja ma trwać w godzinach od 8:00 do 15:00.

Utrudnienia spowodowane będą prowadzonymi pracami. Aquanet przeprasza za zaistniałą sytuację i prosi mieszkańców o przygotowanie zapasów wody. Ponadto przedstawiciele Aquanet zaznaczają, że podane godziny są szacunkowe i mogą ulec zmianie.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW dla części regionu wydłuża ważność obowiązującego ostrzeżenia!
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
36.08 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro