Reklama
Reklama

Wyścig kolarski. Będą utrudnienia!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dietmar Silber / Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dietmar Silber / Pixabay

Przypominamy. Utrudnienia potrwają do godziny 19:00.

Jak już zapowiadaliśmy, w niedzielę w godzinach od 10:00 do 19:00 na Krzyżownikach-Smochowicach nastąpią czasowe zmiany w organizacji ruchu w związku z Ogólnopolskim Wyścigiem Kolarskim - Memoriałem Zenona Czechowskiego i Mariana Więckowskiego.

"Wyścig odbędzie się na okrążeniach prowadzących ulicami: Sianowską, Santocką, Myśliborską, Trzcianecką, Człuchowską i Chodzieską, z wydzieloną strefą startu i mety na ul. Sianowskiej. W związku z tym wyłączone z ruchu będą odcinki ulic na trasie zawodów oraz wloty ulic krzyżujących się z jego trasą" - informowała Agata Kaniewska, rzecznik ZDM. "Ruch poprzeczny na skrzyżowaniach z trasą wyścigu oraz dojazd do posesji dopuszczany będzie w miarę możliwości przez osoby upoważnione. Objazdy wyznaczono ulicami sąsiednimi" - dodała.

Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie zawodów.

W związku z imprezą sportową z utrudnieniami muszą się też liczyć pasażerowie komunikacji zbiorowej. Jak przekazuje MPK, od godziny 9:30 nastąpiła zmiana trasy linii nr 156 i 186 - kursują ulicą Dąbrowskiego i Słupską w obydwu kierunkach.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Żar do piątku poleje się z nieba. Ostrzeżenie obowiązuje już w 28 powiatach naszego regionu!
29℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
6.53 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro