Reklama
Reklama

Ekipa "Nasz nowy dom" remontuje mieszkanie w Koninie. Jest z nimi nowa prowadząca. To nie koniec popularnego programu telewizyjnego

fot. Nasz Nowy Dom/Facebook
fot. Nasz Nowy Dom/Facebook

Redakcja epoznan.pl informowała 8 maja, że dyrektor Polsatu podziękował dotychczasowej prowadzącej za współpracę.

Katarzyna Dowbor została zaproszona na spotkania z dyrektorem Polsatu Edwardem Miszczakiem, jak sama informowała w mediach społecznościowych, była pewna, że chodzi o świętowanie 10 jubileuszu programu "Nasz nowy dom". Na spotkaniu dowiedziała się jednak, że dyrektor Polsatu odmładza format programu i dziękuje jej za 10-letnią współpracę. W mediach zawrzało, Internauci byli oburzeni decyzją Miszczaka. Większość ludzi deklarowała, że ten program bez ikony, czyli Katarzyny Dowbor nie będzie już "nadawał się do oglądania".

Katarzyna Dowbor podziękowała swoim widzom i fanom za wsparcie. Media podały, że nową prowadzącą ma być aktorka Elżbieta Romanowska. Widzowie negatywnie zareagowali na ten pomysł, mimo afery wokół programu, ekipa nagrywa kolejny odcinek. Tym razem przyjechali do Konina, gdzie przy ul. Kwiatkowskiego remontują mieszkanie kolejnym osobom w potrzebie.

Dziennikarze portalu "Wągrowiec Nasze Miasto" dotarli do informacji, że wśród ekipy, która remontuje mieszkanie w Koninie jest już nowa prowadząca.

Gdy pojechaliśmy pod blok, gdzie odbywa się remont, w mieszkaniu akurat robione były zdjęcia. W środku nie było jednak Katarzyny Dowbor, a nowa prowadząca, która ją zastąpi - informuje "Wągrowiec Nasze Miasto".

Finał odcinka odbędzie się w piątek 19 maja. To wtedy ma zostać zakończony remont mieszkania.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-5℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
52.87 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro