Reklama

Trwa remont bloku na os. Bolesława Śmiałego. Wrócili do domu i zastali sporą dziurę w ścianie.

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

O zdarzeniu poinformował redakcję epoznan.pl mieszkaniec osiedla.

We wtorek napisał, że podczas remontu polegającego na termomodernizacji budynku pracownicy dosłownie wywiercili dziurę w ścianie jednego z mieszkań. Administracja osiedla wystosowała pismo do firmy budowlanej z prośbą o jak najszybsze usunięcie szkody. Pismo do firmy budowlanej "B.D.M." zostało wysłane 15 maja - Aż strach wyjeżdżać gdziekolwiek, bo nie wiadomo co się w domu po powrocie zastanie - komentuje mieszkaniec osiedla.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Redakcji epoznan.pl udało się skontaktować z firmą, która prowadzi aktualnie remont budynku - Tak, prowadzimy tam remont, ale nic mi nie wiadomo o szkodzie. Być może pismo jeszcze nie dotarło do nas. Jutro od rana będziemy zajmować się tą sprawą i na pewno jak najszybciej usuniemy usterkę - powiedział pracownik firmy oraz dodał, że budynek jest ogólnie w złej kondycji, powstał w latach 70-tych, gdzie materiały budowlane były wątpliwej jakości. Budynek jest trzywarstwowy i żeby wwiercić się, pracownicy musieli użyć dłuższych kołków, co mogło spowodować wywiercenie dziury w ścianie. Firma jednak deklaruje jak najszybszą interwencję w tej sprawie.

- Postaramy się, żeby naprawić kondycję budynku. W budynku balkony również są w bardzo złym stanie. Natomiast dziura w ścianie na pewno zostanie szybko naprawiona przez nas.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze przechodzą nad Wielkopolską. Ulewa także w Poznaniu!
26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
13.19 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro