Trwają pilne poszukiwania tego mężczyzny. "Powinien być z nim mały kundelek"
Mężczyzna nie wrócił do domu.
Poszukiwania prowadzą policjanci z Jarocina. 70-latek jest mieszkańcem Kotlina. Wyszedł z domu w niedzielę około godziny 8:00 i do tej pory nie kontaktował się z bliskimi.
Mężczyzna ma 164 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała i posiada zarost, jak na zdjęciu. W dniu zaginięcia ubrany był w granatową kurtkę, granatowe spodnie dresowe, buty koloru szarego.
"Mężczyzna może znajdować się w okolicy cegielni w Kotlinie przy ul. 15 Sierpnia. Wspólnie z mężczyzną powinien być mały pies kundelek "Skierka" - informują za pośrednictwem portalu społecznościowego jarocińscy policjanci, podkreślając, że apel jest pilny.
"Jeżeli posiadasz jakiekolwiek informacje, prosimy o kontakt pod numerem: Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie tel. 47 7755200" - dodają.
Najpopularniejsze komentarze