Reklama
Reklama

Interwencja policji w mieszkaniu. Zgłosili, że dziecko znajduje się pod opieką pijanej matki

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Przemysław Łukaszyk
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Przemysław Łukaszyk

Do zdarzenia doszło w Ostrowie Wielkopolskim.

O sytuacji informuje portal wlkp24.info. Po tym, jak policjanci odebrali informację o tym, że w jednym z mieszkań na terenie Ostrowa Wielkopolskiego może znajdować się dziecko pod opieką pijanej matki. Na miejscu pojawili się funkcjonariusze i potwierdzili ten fakt.

"Kobieta miała około promila alkoholu w organizmie. 11-letniemu chłopcu zapewniono odpowiednią opiekę, a policjanci prowadzą czynności. Sprawa trafi do Sądu Rodzinnego" - mówi w rozmowie z lokalnym portalem podkom. Małgorzata Michaś, oficer prasowy KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

Dziecku zapewniono opiekę. Ze względu na jego dobro policja nie informuje o szczegółach.

To kolejne tego typu zdarzenie w tym mieście w ostatnim czasie. Jak już informowaliśmy na naszym portalu, na początku maja służby wezwano do budynku przy ulicy Dąbrowskiego ze względu wylewającą się z jednego z mieszkań wodę. Po wyważeniu drzwi okazało się, że w środku znajduje się 39-letnia kobieta oraz jej około 10-miesięczne dziecko. Kobieta, będąca obecnie w ciąży, miała prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. W tym stanie zajmowała się niemowlakiem. Usłyszała zarzuty.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
4.07 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro