Reklama
Reklama

Anna i Robert Lewandowscy reklamują wielkopolskie rowery

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Najsłynniejsza w Polsce sportowa para podpisała umowę z firmą STORM z rejonu Ostrzeszowa.

Do środy prawdopodobnie niewiele osób w Polsce (tych, które nie interesują się branżą rowerową) kojarzyło markę rowerową STORM, ale pewne jest, że w środę sytuacja się zmieniła. Wiele mediów rozpisuje się o tym, że wywodząca się z Wielkopolski rodzinna firma podpisała umowę ze swoimi nowymi ambasadorami - Anną i Robertem Lewandowskimi.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

- Marka STORM powstała w 2015 roku w Wielkopolsce, gdzie znajduje się również jej zakład produkcyjny. Obecnie sprzedaje około 100 tys. rowerów rocznie i jest już jednym z liderów sprzedaży na polskim rynku - wyjaśnia firma. - W ciągu 8 lat zbudowaliśmy od podstaw firmę, która po cichu i ciężką, organiczną pracą dołączyła do wąskiego grona liderów polskiego rynku. Dotąd skupialiśmy się na doskonaleniu jakości naszych produktów i jak najlepszym dostosowaniu oferty do oczekiwań klientów. Dzisiaj jesteśmy gotowi na następny krok i rozpoczęcie działań marketingowych, które pozwolą na przedstawienie naszej marki szerokiemu gronu odbiorców - powiedział Adam Ziętek, założyciel i właściciel marki STORM.

Wiadomo, że małżeństwo sportowych gwiazd będzie promować markę przez 5 lat. Pierwsza kampania z udziałem Lewandowskich ma się odbyć jeszcze w maju. Firma chwali się, że w swojej ofercie ma 250 modeli rowerów turystycznych i miejskich, 200 modeli górskich, 60 typów rowerów dziecięcych i właśnie wprowadza na rynek swoje rowery elektryczne.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW odwołał ostrzeżenie dla kilkunastu powiatów!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
72.11 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro