Reklama
Reklama

Pierwszy sklep nowej sieci otwiera się w Poznaniu. "To istotne wydarzenie, bo Poznań uchodzi od dekad za stolicę polskiego handlu"

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

Chodzi o sieć Woolworth.

Już wielokrotnie na łamach epoznan.pl, informowaliśmy, że niemiecka sieć Woolworth wejdzie również na rynek w Poznaniu. Nie jest już tajemnicą, że poznański sklep przyjmie klientów pierwszy raz 12 maja. Będzie funkcjonować w Galerii Pestka.

"Na klientów, którzy w dniu jego otwarcia odwiedzą Galerię Pestka przy ul. Aleje Solidarności 47, czekają liczne promocje produktowe. W tym ponad 5000 artykułów poniżej 13 zł, "Hity na Otwarcie" i inne niespodzianki od Woolworth Polska" - czytamy w komunikacie sieci.

Poznań to drugie po Krakowie miasto, gdzie pojawi się salon sprzedaży z szyldem Woolworth. "Dla tej posiadającej ponad 580 sklepów w Niemczech sieci dyskontów i domów towarowych to istotne wydarzenie. Poznań nie bez przyczyny uchodzi od dekad za stolicę polskiego handlu. Uruchomienie sklepu przy ul. Aleje Solidarności 47 to dobra wiadomość dla lokalnych konsumentów, ale także kolejny krok w kontekście ekspansji sieci Woolworth w naszym kraju. Zarządzający nią planują otwarcia od 15 do 20 obiektów handlowych rocznie. W kolejce już czeka Warszawa, gdzie powstanie trzeci dyskont marki w Polsce" - czytamy,

W ofercie kupujący znajdą m.in. tekstylia i odzież dla wszystkich członków rodziny, sprzęt AGD, produkty drogeryjne czy dekoracyjne.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
4.07 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro