Reklama
Reklama

Prace na A2 wchodzą w kolejny etap. Od czwartku nowe utrudnienia!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Autostrada Wielkopolska
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Autostrada Wielkopolska

11 maja br. planowane przeniesienie prac remontowych nawierzchni w rejonie płyty PPO Gołuski (150 km A2). W związku pracami, czasowo nie będzie możliwości wjazdu na MOP Dopiewiec.

Remont nawierzchni w rejonie Placu Poboru Opłat w Gołuskach wchodzi w kolejny etap. Prace drogowe przenoszą się na nitkę północną autostrady A2 między 150 a 154 kilometrem, w kierunku na Świecko.

"W związku z pracami ruch pojazdów zostanie częściowo poprowadzony nitką południową dla obu kierunków, a wjazd na MOP Dopiewiec (151+200 km A2 kierunek Świecko) zostanie zamknięty na czas prowadzonych robót" - przekazuje Anna Ciamciak, rzecznik Autostrady Wielkopolskiej S.A

"Prace remontowe nawierzchni między węzłami Buk a Poznań Zachód, zapisane w wieloletnim harmonogramie utrzymaniowym, przebiegają zgodnie z planem. Drogowcom udało się nadrobić początkowe opóźnienia spowodowane opadami deszczu. Remont nitki południowej między 150 a 154 km autostrady, w tym zjazd z A2 w kierunku S5 i S11 dla kierowców podróżujących ze strony Świecka na węźle Poznań Zachód, został zakończony przed terminem. Kolejny etap prac polega na remoncie nawierzchni na części północnej autostrady w rejonie Placu Poboru Opłat w Gołuskach" - dodaje.

Jak zapewnia, realizacja prac została tak zaplanowana, aby przebiegała w sposób sprawny i jak najmniej uciążliwy dla kierowców.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-5℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
28.29 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro