Reklama
Reklama

Premier Mateusz Morawiecki w środę przyjeżdża do Poznania

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Krystian Maj/KPRM/mat. prasowe
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Krystian Maj/KPRM/mat. prasowe

To między innymi w związku z odbywającą się konferencją.

Jak już wcześniej zapowiadaliśmy przez dwa kolejne dni w stolicy Wielkopolski odbywać się będzie Impact'23. "To najbardziej prestiżowe wydarzenie gospodarczo-technologiczne w Europie Środkowo-Wschodniej" - zapowiadają organizatorzy. "Impact'23 to rozmowy i warsztaty skoncentrowane na analizie przyszłych i dokonujących się zmian społecznych oraz gospodarczych - tutaj poznasz najważniejsze wnioski z najnowszych raportów i analiz rynkowych prowadzonych przez najbardziej prestiżowe instytucje badawcze z Polski i Świata" - dodają. "Impact'23 to również idealna okazja do pozyskania nowych kontaktów biznesowych" - podkreślają.

To wydarzenie, które już po raz kolejny ściągnie do Poznania topowych managerów z największych globalnych firm, decydentów politycznych, regulatorów, wybitnych naukowców oraz światowej klasy ekspertów i mówców.

W środę uczestnikiem wydarzenia będzie między innymi premier Mateusz Morawiecki. Jak zapowiada Kancelaria Premiera, zanim pojawi się na MTP, o godzinie 10:40 będzie gościł w Camp Kościuszko w Poznaniu. Następnie, o 11:30, szef polskiego rządu weźmie udział w Impact'23. Z kolei na wczesne popołudnie zapowiedziana jest konferencja z udziałem premiera i minister rodziny i polityki społecznej Marleny Maląg w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
13.11 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro