Reklama
Reklama

Dwóch mężczyzn zaczepiało 11-latka przy poznańskiej Biedronce. "Namawiali do czynności seksualnych i obnażali się"

fot. Aneta / Nieformalna Grupa Łazarska
fot. Aneta / Nieformalna Grupa Łazarska

Sprawą zajmuje się policją.

O tej sytuacji poinformowała na Nieformalnej Grupie Łazarskiej jedna z mieszkanek. Z jej relacji wynika, że około 17.30 w poniedziałek przy Biedronce na ulicy Łukaszewicza dwóch mężczyzn zaczepiało jej 11-letniego syna. Namawiali go do czynności seksualnych i obnażali się przed nim.

- Ten z plecakiem kilkukrotnie zaczepiał już wcześniej syna przy skwerze Eki z Małeki, ale dziś pierwszy raz doszło do tak przykrej sytuacji. Bardzo proszę o pomoc w udostępnianiu zdjęć jak i informacji czy ktoś ich kojarzy? Nagranie ze sklepu zostało zabezpieczone i zostanie przekazane policji, gdzie zostało zgłoszone już oficjalne oskarżenie. Jak widać na zdjęciach ubrani byli w czarne dresy i spodnie firmy Adidas, niebieski plecak Pumy oraz bordową bluzę. Obaj pod silnym działaniem narkotyków i alkoholu - napisała.

Policjanci podają, że zajmują się już tą sprawą. - Jeśli ktoś miałby informacje pomocne w identyfikacji podejrzanych to prosimy o bezpośredni kontakt pod nr tel. 47 77 12 112 - apelują funkcjonariusze.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
25℃
17℃
Poziom opadów:
3.5 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
12.93 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro