Reklama
Reklama

Organizator dementuje informację o tym, że w tym roku nie będzie "Poznania za pół ceny"

Zdjęcie ilustracyjne. | fot. Łukasz Kędziora
Zdjęcie ilustracyjne. | fot. Łukasz Kędziora

Ta akcja od początku cieszyła się dużym zainteresowaniem. Do Poznania zjeżdżały się tłumy z różnych okolic Polski.

Jeszcze przed pandemią "Poznań za pół ceny" odbywał się regularnie, co roku. Jednak w mediach pojawiła się informacja o tym, że w tym roku akcji nie będzie. Redakcja epoznan.pl informowała o rozmowie, jaką przeprowadził reporter Radia Poznań z Wojciechem Manią z Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. Wojciech Mania na łamach Radia Poznań mówił - Wielu przedstawicieli i przedstawicielek tej branży nam mówiło, że akcja "Poznań za pół ceny" już trochę mniej jest akcją dla nich. Ponieważ wolą zadbać o swoich stałych gości, na których pracowali przez lata, a często takie formy szybkiej akcji weekendowej, że przychodzili i odwiedzali goście, również mieli widziani, ale w przypadku, których jest mniejsza szansa, że wrócą.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Prezes PLOT Jan Mazurczak zdementował na łamach "Gazety Wyborczej" informację, jakoby "Poznań za pół ceny" miał się w tym roku nie odbyć. - Na pewno z tej akcji nie zrezygnowaliśmy - zapewnia i dodaje, że akcja ma wrócić jeszcze w tym roku. Według prezesa PLOT, majówka jest już obłożonym terminem, dlatego organizatorzy szukają nowego terminu.

Prezes przyznał w rozmowie z "GW", że nie wyobraża sobie tego, aby zabrakło akcji "Poznań za pół ceny", szczególnie, że cieszy się ona zawsze dużym zainteresowaniem.

Przypomnijmy, że podczas tej akcji można odwiedzać za pół ceny między innymi Palmiarnię, ZOO, baseny, czy parki linowe. Ideą akcji "Poznań za pół ceny" jest popularyzowanie w Polsce i za granicą odwiedzania miasta Poznań.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
4℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
37.48 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro