Reklama
Reklama

Dyrektor Polsatu podziękował Katarzynie Dowbor za współpracę. W Wielkopolsce ekipa wyremontowała domy kilku rodzinom. To już koniec "Naszego nowego domu"

fot. Katarzyna Dowbor FanPage/Facebook
fot. Katarzyna Dowbor FanPage/Facebook

Media obiegła informacja o tym, że znana prezenterka telewizyjna nie będzie już prowadzącą popularnego programu.

Chodzi o program "Nasz nowy dom", którego ekipa na przestrzeni kilku lat odwiedzała również Wielkopolskę. Redakcja epoznan.pl informowała między innymi o wyremontowanym domu w Poznaniu oraz ościennych miejscowościach.

Katarzyna Dowbor pomagała głównie ludziom, którzy borykali się z problemami takimi jak choroba, czy brak funduszy na remonty. W ubiegłym roku ekipa odnowiła dom samotnie wychowującej matce z Owińsk.

Teraz dyrektor Polsatu Edward Miszczak publicznie podziękował Katarzynie Dowbor za wieloletnią współpracę. Dziękujemy Katarzynie Dowbor za ogromną wrażliwość, zaangażowanie, profesjonalizm i wkład, który wniosła w tworzenie naszego programu - tak brzmiały oficjalne podziękowania Miszczaka.

Wywołało to poruszenie wśród fanów programu, nie wyobrażają sobie innej prowadzącej.

Do sytuacji odniosła się sama Katarzyna Dowbor - Nic nie może wiecznie trwać. Drodzy, moja przygoda z ukochanym programem "Nasz Nowy Dom" właśnie się zakończyła. Podziękowano mi za współpracę. Ale taka jest kolej rzeczy, że coś się kończy i coś zaczyna. Dziesięć lat temu rozstała się ze mną TVP, po trzydziestu latach pracy. W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki... i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich...- dalej Katarzyna Dowbor pisze o tym, że ten program był dla niej najważniejszy w życiu, ponieważ pozwalał jej pomagać ludziom.

Fani zostawili ponad tysiąc komentarzy pod wpisem Katarzyny Dowbor, podziękowali jej za to, że "była i pomagała ludziom w potrzebie".


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
6.29 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro