Reklama
Reklama

Bezczelne zachowanie na południu regionu. Podrzucili swoje śmieci do kontenera schroniska dla zwierząt

fot. Schronisko dla Zwierząt Krotoszyn FB
fot. Schronisko dla Zwierząt Krotoszyn FB

Schronisko zaapelowało o ich zabranie, ale "śmieciarze" po śmieci nie wrócili.

W kwietniu na facebookowym profilu Schroniska dla Zwierząt Krotoszyn pojawiły się zdjęcia odpadów w schroniskowym kontenerze, które wcale ze schroniska nie pochodziły. - Apelujemy do osoby, która zostawiła pod schroniskiem swoje śmieci i załadowała nimi pół NASZEGO kontenera, o natychmiastowe zabranie ich. Jeśli te śmieci nie zostaną odebrane, to nagranie z kamer trafi na Policję! My ponosimy duże koszty wywozu śmieci, sami je segregujemy i nie zamierzamy płacić za takie zachowanie! - napisali pracownicy schroniska. Śmieci nie były posegregowane, a znaleziono w nich m.in. kolorowankę dziecięcą czy kurtkę.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

W czwartek czas oczekiwania na reakcję ze strony "śmieciarzy" się skończył. Schronisko wróciło do tematu wskazując, że sprawą zajmie się teraz policja. Co więcej, na nagraniu z monitoringu widać twarze osób odpowiedzialnych za podrzucenie śmieci, a także ich samochód.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
26.91 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro