Reklama
Reklama

Nastolatka wypadła z okna mieszkania, matka z zarzutami

Do zdarzenia doszło przy tej ulicy | fot. Google Street View
Do zdarzenia doszło przy tej ulicy | fot. Google Street View

O krok od tragedii w Gnieźnie.

O sprawie poinformował portal gniezno24.com. W niedzielę przed południem w pobliżu bloku przy ulicy Cymsa w Gnieźnie znaleziono ranną nastolatkę. Dziewczyna wymagała pilnej pomocy medycznej, dlatego przypadkowe osoby wezwały na miejsce karetkę pogotowia. Ranną przetransportowano do poznańskiego szpitala dziecięcego. Wiadomo, że dziewczyna mieszka na trzecim piętrze, a miała wypaść z okna swojego mieszkania. Z ustaleń lokalnych dziennikarzy wynika, że mogła to być próba samobójcza. W związku z tą sprawą zatrzymano matkę dziewczyny, która w chwili wypadku przebywała pijana w mieszkaniu.

Radio Poznań informuje, że nastolatka ma ciężkie obrażenia, a jej matka usłyszała zarzuty. Chodzi o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad osobą nieporadną ze względu na wiek, ze skutkiem targnięcia się na własne życie.

Jeśli potrzebujesz pomocy bądź wsparcia psychologicznego, zadzwoń pod numer 800 70 2222. To Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym. Jeśli jesteś dzieckiem, najlepiej zadzwoń pod numer 800 12 12 12. To Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

To może być niebezpieczna noc. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
27℃
14℃
Poziom opadów:
0.7 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
7.77 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro