Reklama

Makabryczne odkrycie pięciu ciał w Chodzieży: wśród ofiar zasztyletowany niemowlak, dorośli z ranami ciętymi szyi

W tym domu doszło do tragedii. | fot. asta24.pl
W tym domu doszło do tragedii. | fot. asta24.pl

Wracamy do sprawy z poniedziałku.

Już w poniedziałek informowaliśmy na epoznan.pl o tragicznym odkryciu w jednym z domów na terenie Chodzieży. Znaleziono w nim pięć ciał: cztery osób dorosłych oraz jedno dziecka.

RMF FM dotarło do pierwszych nieoficjalnych informacji w sprawie. Z ustaleń dziennikarzy wynika, że to krewny rodziny poinformował o zwłokach policję. Nie mógł skontaktować się z bliskim, więc do nich przyjechał i odkrył dwa ciała. Gdy policjanci dojechali na miejsce, w budynku znaleźli trzy kolejne ciała, w tym zaledwie kilkumiesięcznego dziecka.

Nieoficjalnie RMF ustaliło, że na parterze domu znajdowały się ciała 38-letniej kobiety oraz 41-letniego mężczyzny. Mieli mieć zaklejone usta i związane nogi. Asta24.pl podaje, że w łóżeczku leżeć miało ciało zasztyletowanego 4-miesięcznego niemowlaka. Na piętrze budynku odkryto natomiast ciała 73-letniego mężczyzny i 72-letniej kobiety. Wszyscy dorośli mieli mieć rany kłute i cięte szyi.

Policja cały czas zajmuje się tą sprawą.

  • Aktualizacja
    wtorek, 25.04.2023 r., godz. 08.56
    Aktualizacja
    wtorek, 25.04.2023 r., godz. 08.56
    Jak poinformował nas Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji, według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, doszło do samobójstwa rozszerzonego. - Według naszych policjantów pracujących na miejscu, 41-latek zabił cztery osoby a potem popełnił samobójstwo - tłumaczy Borowiak.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
10.29 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro