Reklama
Reklama

Właściciel przedszkola napisał list pożegnalny. Placówka została zamknięta po tragicznym zdarzeniu. "Do końca kochał to, co robił"

fot. Prywatne Rodzinkowe Przedszkole "Troskliwe Misie"
fot. Prywatne Rodzinkowe Przedszkole "Troskliwe Misie"

Chodzi o Prywatne Rodzinkowe Przedszkole "Troskliwe Misie" we Wrześni.

Dzieci zostały z dnia na dzień bez przedszkola i żłobka. Właściciel placówki, jeszcze przed śmiercią, na profilu społecznościowym przedszkola napisał oświadczenie, które zaczynało się od słów "Kiedy to czytacie, już mnie nie ma". W poście zawarł informację o konflikcie z obecną dyrektor placówki. Jednak post ten zniknął ze strony przedszkola.

Pracownicy przedszkola w związku ze śmiercią właściciela placówki wydali oświadczenie, na którym zapewnili, że dla każdego dziecka, które uczęszczało do Prywatnego Rodzinkowego Przedszkola "Troskliwe Misie" ma się znaleźć nowe miejsce w innych placówkach na terenie Wrześni.

- Do końca dnia do wrzesińskiego ratusza nie wpłynęło oficjalne pismo o likwidacji bądź zawieszeniu działalności przedszkola - podaje radiowarta.pl

Dziennikarze radiowarta.pl dotarli do informacji, że wszyscy pracownicy, łącznie z dyrektor, złożyli wypowiedzenia - Powodem, na który wskazuje szefowa placówki, miała być gwałtowność i wybuchowość właściciela. Dyrektor w przesłanej do nas wiadomości dodała również, że właściciel kochał to, co robił do samego końca i takiego go właśnie zapamięta - poinformowało radiowarta.pl


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
4.9 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
15.56 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro