Reklama
Reklama

Poznański fotograf wyróżniony. To zdjęcie powstało na Garbarach

Zdjęcie wyróżnione w edycji 2022 (Garbary - Nicole Janowska) | fot. Jacek Bakutis
Zdjęcie wyróżnione w edycji 2022 (Garbary - Nicole Janowska) | fot. Jacek Bakutis

Poznański fotograf - Jacek Bakutis - ponownie wyróżniony w międzynarodowym konkursie fotograficznym Annual Photography Awards za rok 2022.

Annual Photography Awards poszukuje szczególnie osób o odważnym i innowacyjnym podejściu, które poszerzają tradycyjne standardy artystyczne.

To już drugie wyróżnione w konkursie Annual Photography Awards zdjęcie poznaniaka. Warto podkreślić, że Jacek Bakutis realizuje projekt Fit on the street od kilku już lat między innymi na ulicach Poznania.

W edycji z roku 2021 zostało wyróżnione zdjęcie, które powstało na podwórku jednej z kamienic na Jeżycach. Do zdjęcia pozowała Beata Nowicka, instruktorka pole dance. Wyróżnione w edycji 2022 roku zdjęcie zostało wykonane na poznańskich Garbarach, pozowała do niego instruktorka akrobatyki Nicole Janowska.

"Projekt Fit on the street pokazuje tancerki, gimnastyczki, joginki i akrobatki w przestrzeniach miejskich. Początek projektu miał miejsce kilka lat temu także w Poznaniu. Jedno z pierwszych opublikowanych zdjęć zostało zrobione na ulicy Woźnej. Pozowała do niego instruktorka pole dance Justyna Lembicz" - czytamy w komunikacie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

To może być niebezpieczna noc. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
27℃
14℃
Poziom opadów:
0.7 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
7.77 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro