Reklama
Reklama

Samochód wjechał w budynek mieszkalny. Poznaniacy zastanawiają się "jak do tego doszło"

fot. Dawid Stefański
fot. Dawid Stefański

W piątek na ul. Mateckiego o godzinie 15:39 doszło do kolizji.

Jak poinformował redakcję epoznan.pl świadek zdarzenia - Na ul. Mateckiego zderzenie trzech samochodów. W internetowej grupie wypadkowej pojawiło się zdjęcie, na którym widać czerwony samochód, jego kierowca wjechał przodem w budynek mieszkalny. Poznaniacy komentujący zdarzenie pytali masowo "jak do tego doszło?".

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

-Byłem na miejscu jakoś pięć minut po kolizji, nie było wtedy jeszcze służb - powiedział w rozmowie z epoznan.pl autor zdjęcia.

Dyżurny poznańskiej straży pożarnej potwierdza zdarzenie - Na ul. Mateckiego doszło do kolizji trzech pojazdów. Jeden pojazd wjechał w budynek mieszkalny. Co do poszkodowanych, nie mamy jeszcze dokładnych informacji.

Jak poinformowała podinsp. Iwona Liszczyńska z poznańskiej policji - Łącznie w zdarzeniu drogowym brały udział 3 pojazdy osobowe. Jeden z samochodów wjechał w budynek mieszkalny. Policja jest w trakcie ustalania szczegółów zdarzenia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
5℃
0℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
33.52 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro