Reklama
Reklama

Skoczył z mostu Rocha do wody. Wyjątkowa głupota w pierwszy słoneczny dzień

fot. Kadr z filmu od Czytelnika
fot. Kadr z filmu od Czytelnika

Po długim okresie pluchy i chłodu zrobiło się ciepło.

Termometry pokazują dziś w Poznaniu nawet do 17 stopni Celsjusza. Poznaniacy masowo wyszli na spacery. Znaleźli się również tacy, którzy ryzykując śmiercią zaliczyli pierwszy skok do wody.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

O 'śmiałku', który skoczył z mostu Rocha do Warty powiadomił redakcję epoznan.pl Czytelnik - Mężczyzna skoczył z mostu do Warty. Mistrzostwo, tego jeszcze nie było - wiadomość wpłynęła w piątek. Film nagrywałem dzisiaj dokładnie o godzinie 15:56. Mężczyzna, który skoczył z mostu mówił po ukraińsku. Na moście przebywał z jakąś dziewczyną, rozmawiali po ukraińsku. Potem skoczył do wody - mówił w rozmowie z redakcją epoznan.pl autor filmu.

Za sam skok kary nie ma, ale za kąpanie się w miejscu niedozwolonym grozi mandat 250 zł. Kąpiel w Warcie jest zabroniona - bo jest to bardzo niebezpieczna rzeka, z licznymi przeszkodami pod wodą. Taki skok wiąże się z bardzo dużym ryzykiem kalectwa lub śmierci. Także policja apeluje do plażowiczów o rozwagę - pogoda cały czas zachęca do kąpieli i aktywności na wodzie pamiętajmy o rozsądku i wyobraźni.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
81.51 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro