Reklama
Reklama

Problem z dostawą poczty na poznańskim osiedlu? Mieszkańcy oburzeni

UP Poznań 41 przy Starołęckiej | fot. Google Street View
UP Poznań 41 przy Starołęckiej | fot. Google Street View

Co na to Poczta Polska?

W tej sprawie napisał do nas Czytelnik. - Od paru tygodni !!! nie otrzymujemy poczty na os. Rzeczypospolitej w Poznaniu. W punkcie na os. Jagiellońskim, który dotąd obsługiwał także nasze osiedle poinformowano, że nie wiedzą kiedy będzie normalna obsługa pocztowa naszego osiedla, a jak nam zależy na przesyłce to mamy jej szukać w placówce na ul. Starołęckiej - wyjaśnia. - 19 kwietnia znaleźliśmy tam pocztę nadaną do nas z Urzędu Miasta w Poznaniu i ENEA w dniu 4 kwietnia z płatnościami do 15 dnia miesiąca. Tam też poinformowano nas, że nie wiedzą czy i kiedy będzie doręczana poczta na os. Rzeczypospolitej. Dlaczego z winy poczty mam płacić odsetki za niedotrzymanie terminu zapłaty faktury?! - dopytuje.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z Pocztą Polską. - Obecnie świadczymy wszystkie usługi na osiedlu Rzeczypospolitej - zapewnia biuro prasowe. - Przez kilka dni rzeczywiście mieliśmy w placówce UP Poznań 41 przy ulicy Starołęckiej zwiększoną liczbę absencji spowodowanych urlopami i zwolnieniami lekarskimi listonoszy, co utrudniało doręczanie korespondencji, ale sytuacja wróciła już do normy - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
81.51 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro