Reklama
Reklama

Dziś ruszają zapisy na XVI Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego

Do sierpnia zostało jeszcze sporo czasu, jednak już dziś, punktualnie o godzinie 12:00 ruszają zapisy na warsztaty taneczne. Impreza organizowana jest już poraz 16. Każdego roku w zajęciach tanecznych uczestniczy mnóstwo chętnych.

W tym roku, podczas XVI Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego będzie się można zapoznać z 48 technikami tanecznymi z całego świata. Między 15, a 22 sierpnia do Poznania zjedzie 50 instruktorów, choreografów i doświadczonych tancerzy, którzy poprowadzą zajęcia. Poraz pierwszy na warsztatach pojawią się tańce: samba, hip hop, salsa jazz, a także brazylijskie rytmy etniczne.

Ewa Wycichowska, dyrektorka Polskiego Teatru Tańca w Poznaniu, jest główną organizatorką warsztatów. W imprezie może wziąć udział absolutnie każdy - niezależnie od wieku i umiejętności. Wystarczy już dziś o godzinie 12 zapisać się nawybrane przez siebie zajęciadrogą internetową.

Zajęcia są prowadzone na trzech stopniach zaawansowania. Ponadto, w imprezie udział wziąć mogą dzieci między 4., a 8. rokiem życia.

Równolegle z warsztatami, w Poznaniu odbędzie się VI Festiwal Teatrów Tańca. Na trzech scenach pojawią się tancerze z Polski, Portugalii, Francji, Litwy i Izraela.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
24℃
16℃
Poziom opadów:
1.4 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
11.04 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro