Reklama
Reklama

Sprzeczka między dwiema osobami. "W bramie kamienicy było dużo krwi". Dwie karetki pogotowia zabrały rannych do szpitala

fot. Kadr z filmu przesłanego od Czytelnika
fot. Kadr z filmu przesłanego od Czytelnika

O zdarzeniu redakcję epoznan.pl powiadomili Czytelnicy.

Pierwsza wiadomość wpłynęła we wtorek o godzinie 20:18 - Jakaś grubsza akcja na ul Podgórnej od strony alei Marcinkowskiego, trzy radiowozy takie duże, w tym dwa tajniacy, dwie karetki i wszystko pozamykane. Wstrzymany był też ruch tramwajowy w stronę Kupca Poznańskiego. To już na pewno nie są ćwiczenia.

Kolejna wiadomość do redakcji epoznan.pl dotarła po godzinie 21:00 - Czy wiadomo co działo się dzisiaj w godzinach wieczornych na ul. Podgórnej? O godzinie 19:28 przechodząc tamtędy można było natknąć się na zatrzymany tramwaj, służby; policję, karetki pogotowia. Co najdziwniejsze jednak, na wysokości tramwaju, ale w bramie kamienicy było dużo krwi i pozostałości po środkach medycznych jak po udzielaniu pierwszej pomocy.

Sytuację wyjaśnia sierżant sztabowy Łukasz Paterski z poznańskiej policji - Potwierdzam, że policja interweniowała do takiego zdarzenia na ul. Podgórnej. Była to sprzeczka między dwiema osobami. Te osoby zostały ranne, na miejscu zaopatrzono je medycznie i odwieziono do szpitala. Na ten moment nie wiemy, co było powodem sprzeczki. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Ulewa i wichura w Wielkopolsce. Woda wdarła się do szpitala
24℃
17℃
Poziom opadów:
9 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
7.21 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro