Reklama
Reklama

Nocny Targ Towarzyski wraca po zimowej przerwie. Gwiazdą otwarcia Danzel

Zamknięcie sezonu 2022 | fot. Nocny Targ Towarzyski
Zamknięcie sezonu 2022 | fot. Nocny Targ Towarzyski

Po KontenerART przyszedł czas na NTT.

Już około 1000 osób zapowiedziało, że weźmie udział w weekendowym otwarciu sezonu na Nocnym Targu Towarzyskim przy ulicy Kolejowej. Otwarcie kolejnej miejscówki pod gołym niebem w mieście (w ostatni weekend otworzył się KontenerART nad Wartą) to jednoznaczny znak, że idzie lato.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Otwarcie Nocnego Targu Towarzyskiego zacznie się w najbliższy piątek, 21 kwietnia, o 15.00. w hali wystąpią Simo & Biskup oraz MJ Sax. Na patio będzie można zobaczyć Casa oraz Dj Łebski, a w różowym klubie dj niedojechał. W sobotę na scenie pojawi się gwiazda otwarcia - Danzel znany z hitu Pump it up. Oprócz niego wystąpią Hrabia, Maqoo oraz Disco MF. NTT to także jedzenie. W weekend będzie można spróbować dań od Pitagorasa, Gołych Bab, Up in smoka, Slice in hand pizza, Arizona Pastrami & burger, Bufet Truck Zapiekanki, Maczane frytki belgijskie oraz D-lickcious.

- Nocny jak co roku przeszedł zimową metamorfozę. Powstały nowe strefy, dekoracje i udogodnienia. Jest prima sort - zapewniają twórcy Targu. Tym razem motywem przewodnim nie będzie China Town, a Palm Beach. Co istotne, w niedzielę Targ będzie zamknięty. Twórcy podkreślają, że będą się szykować do 6-dniowej majówki.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
4℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
35.23 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro