Reklama
Reklama

Jarosław K. domagał się nagich zdjęć od dziewczynek. "Nie mogąc znieść odmowy szantażował i zastraszał"

fot. Fundacja Dzieciak w sieci
fot. Fundacja Dzieciak w sieci

Mężczyzna wpadł dzięki kolejnej akcji łowców pedofilów.

30-latka z gminy Piaski pod Gostyniem namierzyli członkowie fundacji Dzieciak w sieci. - Jarosław K. lat 30, okolice Gostynia, Wielkopolska. Pisał z pięcioma wabikami fundacji. Usilnie i nachalnie domagał się 'sexi fotek', w zamian oferując pieniądze oraz prezenty w postaci telefonów komórkowych - wyjaśnia fundacja. - Opowiadał o innych dzieciach, które wysyłają mu nagie zdjęcia za pieniądze. Nie mogąc znieść odmowy szantażował i zastraszał dziewczynki. Zapraszał do siebie na wieś, doradzał jak dziecko ma okłamać opiekunów. Proponował spotkanie w miejscu zamieszkania dziewczynki oraz planował wspólną wycieczkę do lasu, gdzie nikt 'nie będzie widział'. Zmuszał dziecko do masturbacji i straszył, że jeśli nie zrobi tego co każe 'umrze w ciągu kilku dni' - dodaje.

Szukasz nieodpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej, rodzinnej itp.? Skorzystaj z listy jednostek nieodpłatnego poradnictwa lub porad prawnych dostępnych dla mieszkańców Poznania.
REKLAMA

Jak ustaliła elka.pl, na miejscu w niedzielę rano interweniowała policja. Mężczyzna został zatrzymany. Jeśli potwierdzą się informacje fundacji, grozi mu więzienie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
9.99 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro