Reklama

Problemy na rondzie Starołęka. "Korek od ronda Żegrze"

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość.

O sprawie poinformował nas Czytelnik. - Brak świateł na rondzie Starołęka. Korek od ronda Żegrze - napisał. Jak dowiedzieliśmy się w Centrum Operacyjnym Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ZDM, zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło do drogowców. Ekipa jest już na miejscu i sprawdza, co się stało.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to harmonia natury i komfortu. Odzyskaj energię i spokój nad morzem. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Niestety kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Najgorzej jest od strony Żegrza - rzeczywiście kierowcy jadący w stronę ronda Starołęka stoją już na rondzie Żegrze. Kiepsko jest także na dojeździe do ronda Starołęka ulicą Starołęcką.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie drugiego stopnia dla całego województwa!
33℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
18.40 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro