Reklama
Reklama

Juwenalia wracają do Poznania po covidowej przerwie. Kto wystąpi?

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Jakub Geppert / archiwum
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Jakub Geppert / archiwum

Święto studentów odbędzie się w dniach 18 - 20 maja.

Wiadomo już, że tegoroczne Juwenalia odbędą się w Parku Jana Pawła II. - Podczas trzydniowej przygody wspólnie zaczarujemy Poznań w dwóch strefach muzycznych, forum kultury studenckiej, strefie animacji z elementami świetlnymi inspirowanymi magią i światłem, genialnej strefie food tracków oraz niespodziankami od naszych partnerów - zdradzają organizatorzy.

Kto pojawi się na scenie? Ogłoszono już pierwsze gwiazdy. W czwartek będzie można posłuchać takich artystów jak OKI i Bober, w piątek Zalewskiego i Vito Bambino, a w sobotę Malika Montanę i Guziora. Mała scena zostanie natomiast przeznaczona dla artystów, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w showbiznesie. Ale Juwenalia to nie tylko koncerty. Obchody rozpocznie studencki korowód, który w tym roku, przez remonty w centrum Poznania, wyruszy z Akademii Wychowania Fizycznego.

W Juwenaliach będą mogli wziąć udział nie tylko studenci. - Bilet oraz karnet dostępne są na portalu tobilet.pl i w zależności od puli oraz rodzaju wahają się w kwotach 29-59 złotych za studencki i pomiędzy 49-79 złotych za normalny jednodniowy. Karnety zaś od 75 - 199 zł za trzydniową wejściówkę - dodają.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami niebezpieczna noc. Jest ostrzeżenie meteo!
11℃
4℃
Poziom opadów:
1.9 mm
Wiatr do:
32 km
Stan powietrza
PM2.5
16.16 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro