Reklama

Rolniczka z Wielkopolski szuka partnera w telewizyjnym show

fot. rolnikszukazony.tvp.pl
fot. rolnikszukazony.tvp.pl

Anna zdecydowała się wziąć udział w programie "Rolnik szuka żony".

Jak podaje portal faktykaliskie.pl, 35-latka jest mieszkanką gminy Blizanów w powiecie kaliskim. Wraz z bratem i mamą prowadzi gospodarstwo rolno-ogrodnicze i zajmuje się uprawą pomidorów malinowych oraz ogórków. Ale nie jest to jej jedyna zajęcie. Z wykształcenia jest dziennikarką, a zarządza nie tylko gospodarstwem, ale też swoim salonem kosmetycznym. - W wolnych chwilach podróżuje, rysuje i zajmuje się swoimi psami. W wieku 24 lat wzięła ślub cywilny, ale związek rozpadł się po kilku latach. Od dwóch lat samotna - informuje stacja telewizyjna.

- W związku wierzy w szczerość, uczciwość, oddanie i dobre serce chociaż wolałaby, aby cechami tymi charakteryzował się wysoki, zadbany i uśmiechnięty mężczyzna. Niekoniecznie z przeszłością, ale jest gotowa to przemyśleć - dodaje.

Obecnie trwa nabór osób zainteresowanych udziałem w programie. Zaprezentowano wizytówki rolników i rolniczek biorących udział w show i osoby zainteresowane konkretnymi osobami mogą przesyłać swoje zgłoszenia do TVP. Następnie to rolnicy wybiorą kandydatki lub kandydatów, którzy trafią do kolejnego etapu programu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze mogą być silniejsze niż zapowiadano. Zmieniono ostrzeżenie!
22℃
13℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
10.51 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro