Reklama

Brutalne pobicie przy klubie. 24-latek z poważnymi obrażeniami, a sprawca na wolności

Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

Do zdarzenia doszło w marcu w Ostrowie Wielkopolskim.

Jak informują faktykaliskie.pl, 24-letni Mateusz z powiatu kaliskiego 4 marca wybrał się do jednego z klubów w Ostrowie Wielkopolskim. Impreza kończyła się około 4.30 5 marca. Młody mężczyzna opuścił klub wraz z 5 znajomymi, a na wysokości pobliskiej stacji benzynowej został już tylko z jedną koleżanką. Z relacji bliskich pokrzywdzonego wynika, że w pewnym momencie podbiegł do niego mężczyzna, który pięścią uderzył go w twarz. Następnie zaczął go kopać.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

Przypadkowe osoby, które widziały zajście, odciągnęły napastnika. Ten, zdążył już jednak wyrządzić spore spustoszenie - Mateusz miał poważne obrażenia twarzy z uszkodzeniem oczodołu i kości szczękowej. Wiadomo, kim był napastnik. To były partner kobiety, z którą był wtedy Mateusz. Na miejscu interweniowali policjanci, ale zdaniem rodziny nie zachowali się tak jak powinni. Funkcjonariusze mają inne zdanie na ten temat. Z relacji policji wynika, że gdy policjanci przyjechali we wskazane miejsce, poszkodowany mężczyzna powiedział, że nie chce niczego zgłaszać i odmówił udzielenia mu pomocy medycznej. Policjanci wyjaśnili mu więc, co może zrobić - chociażby zgłosić pobicie.

Sprawcy pobicia, w wyniku którego dochodzi do ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, grozi do 5 lat więzienia. Rodzina poszkodowanego zapowiada, że złoży zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
4.94 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro