Reklama

Jacek Jaśkowiak na przebudowywanym Starym Rynku. "Kolejny taki remont najwcześniej za 70 lat"

fot. Jacek Jaśkowiak FB
fot. Jacek Jaśkowiak FB

Prezydent cieszy się, że trudny rok dla przedsiębiorców się kończy.

Jacek Jaśkowiak pojawił się na przebudowywanym rynku i postanowił zrelacjonować swoją wizytę w mediach społecznościowych. - Jesteśmy coraz bliżej zakończenia tej niezwykle ważnej inwestycji dla miasta i jego mieszkańców. Modernizacja Starego Rynku to nie tylko położenie nowej nawierzchni, ale przede wszystkim wymiana starej infrastruktury m.in. gazowej, wodociągowej, ciepłowniczej, energetycznej czy montaż potężnych zbiorników retencyjnych. Kolejny taki remont najwcześniej za 70 lat - napisał. - Cieszę się, że ten niewątpliwie najtrudniejszy rok dla lokalnych przedsiębiorców powoli się kończy i już nie mogę doczekać się ogródków gastronomicznych na układanych właśnie wokół rynku nowych chodnikach - dodał.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Przypomnijmy, że trwa montaż płyt chodnikowych w rejonie Starego Rynku. Poznańskie Inwestycje Miejskie zapewniają, że większość chodników będzie gotowa wiosną.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
9.55 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro