Reklama
Reklama

Kolejna akcja łowców pedofilów w regionie. 42-latek chciał "zrobić kobietę" z 14-latki

fot. Strażnicy Dziecięcych Marzeń / FB
fot. Strażnicy Dziecięcych Marzeń / FB

W Chodzieży interweniowała policja.

42-letni mieszkaniec Chodzieży korespondował przez internet z 14-latką. W rzeczywistości był to członek Strażników Dziecięcych Marzeń, który podawał się za 14-letnią dziewczynkę. Jak podaje chodziez.naszemiasto.pl, 42-letni Łukasz wypytywał "dziewczynkę" o to, czy ma chłopaka, a także o seks. Dopytywał czy chciałaby zostać kobietą.

Szukasz nieodpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej, rodzinnej itp.? Skorzystaj z listy jednostek nieodpłatnego poradnictwa lub porad prawnych dostępnych dla mieszkańców Poznania.
REKLAMA

Z ustaleń strażników wynika, że mężczyzna od mniej więcej roku wykorzystywał internet do kontaktu z dziewczynami. Zaznaczył jednak, że "tylko" trzy miały mieć mniej niż 15 lat. Ale strażnik w rozmowie z 42-latkiem udowodnił mu, że kontaktował się z więcej niż 3 dziewczynkami poniżej 15. roku życia. Ostatecznie na miejsce wezwano policję.

Cała akcja odbyła się w wielkanocny poniedziałek. Policja potwierdza, że zatrzymała 42-latka, który przez internet składał propozycje seksualne dzieciom poniżej 15. roku życia. Nie postawiono mu jeszcze zarzutów.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
12.99 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro