Reklama
Reklama

Młoda poznańska królowa Tik Toka zarabia krocie i inwestuje w mieszkania w Hiszpanii

fot. Jeleniewska IG / Tik Tok
fot. Jeleniewska IG / Tik Tok

Pochwaliła się w mediach społecznościowych.

O Marii Jeleniewskiej z Poznania pisaliśmy na epoznan.pl już w 2019 roku. Wówczas portal thefirstnews.com poinformował, że okrzyknięto ją "Królową przejść" na Tik Toku. Poznanianka wyspecjalizowała się bowiem w klipach video właśnie z efektem przejścia. 4 lata temu 20 z 30 najpopularniejszych klipów w aplikacji na świecie (właśnie z efektem przejścia - Transition Video) zostało stworzonych przez Jeleniewską.

W 2019 roku Jeleniewska miała na Tik Toku prawie 8,5 miliona obserwujących, co już zapewniało jej wiele współprac z markami, za które dostawała znaczące wynagrodzenie. Dziś ma ich zdecydowanie więcej - to już 13,3 miliona obserwujących. Zarobki także więc znacznie wzrosły.

Młoda influencerka właśnie pochwaliła się na Tik Toku, że kupiła trzy mieszkania w Hiszpanii, a w jednym z nich zamieszka jej mama. Jak podkreśliła, to podziękowanie za to, że mama pomaga jej spełniać marzenia. - Kiedyś nie miałam prawie nic, ale nie pozwoliłam wmówić sobie, że niczego nie osiągnę i przez ostatnie lata udało mi się zbudować wspaniałą społeczność. Każdego dnia doceniam, że mogę dzielić się z Wami moimi pasjami, podróżami, lepszymi i gorszymi momentami. Jesteście ogromnym wsparciem i najlepszą częścią mojego życia, która mnie inspiruje i motywuje do działania. Nigdy nie możecie wątpić w siebie, róbcie co kochacie i bądźcie życzliwi dla innych. Dobro zawsze wraca - napisała Jeleniewska.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

21℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
6.29 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro