Reklama

Dwa zdarzenia w tym samym miejscu. Samochód potrącił pieszego. Później na to auto najechało kolejne

fot. OSP Czekanów
fot. OSP Czekanów

Do zdarzenia doszło w powiecie ostrowskim.

Jak przekazuje dyżurny Punktu Informacji Drogowej GDDKiA, do zdarzenia doszło około godziny 6 na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Czekanów. "Doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy. Następnie doszło do zderzenia 2 pojazdów osobowych na DK25 na wylocie z Ostrowa Wielkopolskiego w kierunku Kalisza. Jezdnia w kierunku Kalisza była zablokowana. Policja wprowadziła objazdy w kierunku Kalisza. Nitka w kierunku Ostrowa Wielkopolskiego przejezdna"- przekazywał, dodając, że poszkodowana została jedna osoba. Pieszy z obrażeniami trafił do szpitala.

S. U. Bałtyk w Kołobrzegu - wypoczynek i rehabilitacja. Tutaj każdy dzień zaczyna się od szumu fal, uśmiechu personelu i troski o Twoje zdrowie. Sprawdź ofertę na www.subaltyk.pl
REKLAMA

Jak ustalił portal ostrow24.tv, pieszy miał wracać z dyskoteki. Przebywał w miejscu, gdzie nie powinien być. Wcześniej służby miały mieć zgłoszenie, że siedzi na barierce energochłonnej. Z kolei kolizja aut miała miejsce już w trakcie prowadzenia akcji służb. W tył samochodu biorącego udział w wypadku najechało kolejne auto. W tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
7℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
9.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro