Reklama

Niebezpiecznie na trasie S5. Kobieta zawróciła i jechała pod prąd

fot. Michał
fot. Michał

Do zdarzenia doszło około 10.00 rano w rejonie węzła Gniezno Południe.

Niebezpieczną sytuację na trasie nagrał nasz Czytelnik Michał. Jak zaznacza, o sprawie poinformował policję - przesłał nagranie ze zdarzenia na skrzynkę Stop Agresji Drogowej. - 5 kwietnia o godzinie 10:08 jadąc drogą S5 w okolicy węzła Gniezno Południe zarejestrowałem skrajnie niebezpieczny manewr polegający na nawracaniu pojazdu i jeździe pod prąd na nitce w kierunku Bydgoszczy. Pojazdem kierowała kobieta - przyznaje. Godzina na nagraniu jest inna, ale nasz Czytelnik precyzuje, że 10.08 to właściwy czas.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Skontaktowaliśmy się z punktem informacji Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad - w środę do GDDKiA nie wpłynęło zgłoszenie od któregoś z użytkowników trasy S5, który natknąłby się na samochód jadący pod prąd. Być może kobieta, która zawróciła, w porę zorientowała się się, że się pomyliła i zaczęła jechać we właściwym kierunku. Na pewno nie doszło też w tym rejonie do żadnego wypadku - wiemy więc, że tym razem obyło się bez ofiar.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
9.55 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro